Manisa SEO Hizmeti

img

SEO Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Seo, yani türkçe açılımı ile Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizin Google’da üst sıralara ulaşarak müşteri potansiyelinizi arttırmaya yarayan, size 7/24 açık bir mağazanızın olma imkanını sunan bir çalışmadır. SEO çalışmaları ile web sitenizi daha ulaşılabilir bir hale getirip, her an müşteri yakalayabilirsiniz. Mania Ajans olarak sitelerinizin üst sıralarda yer alması için manisa seo hizmeti vermekteyiz.

Web Site Analizi

Eğer daha önceden bir web siteniz varsa ve bu web siteden istediğiniz verimi alamadıysanız sizin için detaylı bir web site analizi yapıyor, eksiklerinizi giderip tamamen SEO uyumlu hale getiriyor ve çalışma için hazır olduğunuzda çalışmaya başlıyoruz. Eğer dilerseniz sizin için, size özel olan bir web site yaparak her şeye kendi kontrolümüzde devam edebiliyoruz.
img

SEO Süreci Nasıl İşliyor ?

Kelime Araştırması
Kelime Araştırması
İşletmeniz için en uygun anahtar kelimeler araştırılarak çalışma öncesinde detaylı bir rekabet analizi gerçekleştirilir. Rekabet oranına göre çalışma düzeyi belirlenir.
Çalışma Süreci
Çalışma Süreci
Çalışma süresi boyunca yapılan tüm çalışmaların verileri sizlerle paylaşılarak gelişmeler ortak olarak takip edilir ve süreç boyunca iş birliği içerisinde devamlılık sağlanır.
Link İnşaası
Link İnşaası
Çalışma süresi boyunca siteniz için en kaliteli link inşaası oluşturularak sağlam alt yapınız hazırlanır. Çalışma sonrası size detaylı rapor sunularak devamlılık hakkında bilgi verilir.

Danışmanlık ve Hizmet Arasındaki Fark Nedir ?

Manisa SEO Danışmanlığı ve Manisa SEO Hizmeti adında iki iş modelimiz bulunmaktadır.

Manisa SEO danışmanlığı iş modelimizde biz sizin için gerekli analizleri yapar size yapmanız gerekenleri söyleriz. Firmanız bünyesinde çalıştırdığınız sistem yöneticiniz sizin adınıza işlemleri yaparlar.

Manisa SEO hizmeti ise biz sizin yerinize tüm süreci yönetir, yapılan anlaşmalarımız neticesinde çalışmaları yapar ve istenen sonuç elde edilene kadar çalışmalar devam ettirilir. Manisa SEO hizmeti ile küçük işletmeler çok iyi sonuçlar alabilmektedir. İşlerinizi büyütmek için hemen bizimle iletişime geçin!

86
%
Organik Hit Artışı
60
%
Satış Oranı Artışı
40
%
Dönüşüm Oranı
95
%
Marka Bilinirliği

Profesyonel SEO çalışmaları ile ilk sayfada yer alarak müşterilerinize daha kolay ulaşabilir, her saniye açık bir mağazaya sahip olabilirsiniz.

  • "Manisa su tesisatı" kelimesinde birinci sırada yer alan bir web siteniz varsa, Manisa merkez'de bir iş yerinizin olmasından daha iyidir.
  • "Bilgisayar tamiri" kelimesinde birinci sırada yer alan bir web siteniz varsa, İstanbul Taksim meydanında bir iş yerinizin olmasından daha iyidir.

Teklif Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Teklif isteği gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
icon
Manisa, Türkiye
8 Havuzu Meydanı / Şehzadeler
icon
bilgi@maniaajans.com
bize bir mail gönder
icon
0850 346 32 28
Saat: 09:00 - 21:00
Mesaj Gönder
💬 Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar 👋 Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by